Özellikle hacimli sanayi ürünleri, genelde dış yüzeyleri hassas kozmetik kaplamalara sahip olarak üretilirler. Beyaz eşya gibi sektörlerde, bu ürünlerin doğru ve verimli paketleme tekniği kullanılarak tüketiciye sunulması noktasında özen gösterilmesini zorunlu kılar. Çağımızın teknoloji ve teknik bilimlerde ulaştığı aşama, her konuda çeşitli ve alana özel çözümler sunulmasını sağlıyor. İzmir HDPE film üretimi gerçekleştiren kuruluşumuz, özellikle beyaz eşya üretimi gerçekleştiren endüstriler için özel bir ambalajlama seçeneği oluşturuyor. Yüksek yoğunluklu polietilen hammaddesi ve amacına uygun özellikler kazandırmak amacıyla çeşitli katkı malzemeleriyle üretilen HDPE filmler, 50 cm ile 300x300 boyutuna ulaşabilen çözümler sunuyor.

cagplast-manisa-plastik-uretimi-hdpe-ve-endustriyel-torba-2-min

Farklı Ambalajlama teknikleriyle Daha verimli Sunumlar

Düşük yoğunluklu polietilen hammaddesi ile üretilen LDPE, farklı endüstriyel ürünlerin ihtiyaçlarına yanıt oluşturacak bir çözüm olarak sunulan bir diğer hizmetimizdir. İzmir LDPE film üretimi gerçekleştiren firmalardan biri olan kuruluşumuz, 10x10 cm ile 300x300 cm boyutuna kadar özel film halinde üretim gerçekleştirebiliyor. ABC co-ex teknolojisi aracılığıyla üretilen tüm endüstriyel filmler, kullanıcıların taleplerine ve beklentilerine yani açılar kazandırabilecek kapasiteye sahiptir.

Benzer şekilde İzmir endüstriyel torba üretimi alanında da yetkin çözümler sunan firmamız, Endüstriyel ürünlerin her türlü paketleme sorunlarına ileri çözümler oluşturuyor. Dayanıklılık, esneklik, kazandırdığı görsellik gibi avantajlarla, plastik paketleme en verimli çözümleri sunuyor. Çeşitli teknolojilerin bir arada kullanılmasıyla gerçekleştirilen farklı ambalajlama ürünleri, çeşitli avantajları bir arada sunan çözümler sağlıyor.

Endüstriyel Ambalajlama

Ambalajlar farklı sektörlere yönelik çözümleri sunarken, aynı zamanda sektörlerin gelişimlerine de katkıda bulunmak zorundadır. Üretilen ürünlerin farklılıkları ve bu ürünlerin tüketiciye ulaştırılması aşamasında ki koruma ve güvenlik büyük önem taşır. Bunun yanında ürünün sağlamlığı, tüketici tarafından ilk defa açılıyor olması, çeşitli parçalardan oluşan ürünlerin bir arada paketlenebilmesi ve sunulabilmesi gibi beklentiler, paketleme konusunda uzmanlaşmayı gerektirir. Özellikle büyük hacimli ve yanı sıra zarar görme olasılığı yüksek ve buna karşı hassasiyet gerektiren paketleme modelleri, ambalajlama konusunda uzman bir bakış açısını zorunlu kılar. Günümüzün yaşam standartlarında çok büyük bir öneme sahip olan paketleme konusunda, alanında uzun yıllardır başarıyla faaliyet gösteren kuruluşumuz, profesyonel çözümler sunar.