Günümüzde endüstriyel üretim ve uygulamalarda ürün güvenliğinin dinamik biçimde sağlanması noktasında profesyonel standartlar sağlanmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte artık endüstriyel üretim sahalarında ürün güvenliğinin her türlü fiziksel etkene bağlı olarak koruma altına alınması sağlanmaktadır. Özellikle bu aşamada son tüketiciye ulaşana kadar geçirdiği süreçlerden en yüksek güvenliğin oluşturulabilmesi sağlanabilmektedir. İzmir shrink film üretimi konusunda günümüzde son derece yüksek kalitede çözümler sağlanmaktadır. 30 santimden 3 metre genişliğe üretimi gerçekleştirilebilmektedir. Farklı boyut ve kalınlık seçenekleri ile kullanım gerçekleştirilecek söz konusu ürün grubu için en uygun kullanım şartlarının sağlanabilmesi mümkün olmaktadır. Bu gibi özellikleri dolayısı ile 21.yüzyıl üretim teknolojileri alanında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanımı gerçekleştirilmektedir.

cagplast-manisa-plastik-uretimi-ldpe-ve-endustriyel-torba-1-min

Shrink Film Özellikleri

Günümüzde endüstriyel ürün uygulamalarında profesyonel ve kaliteli çözümler sağlanmaktadır. Özellikle de 30 santim ile 3 metre genişliğinde shrink film üretimleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle tek yaprak kalığını 30 mikron seviyesinden 400 mikron seviyesine kadar ulaşabilmektedir. Bununla birlikte ileri teknoloji ürünü olan ABC CO-Ex makinelerinde üretim gerçekleştirilmektedir. Özellikle de Shrink ambalaj modellerinde ihtiyaca odaklı olarak rulo ve yanı sıra dilimlenmiş olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Özellikle de hem ende hem de boyda talep edilen çekme değerleri ile üretiminin gerçekleştirilebilmesi mümkün olmaktadır. Son teknoloji üretim sahalarında minimum kalınlıkta, maksimum verimlilikte shrink ambalajların üretiminin gerçekleştirilebilmesi mümkündür.

Shrink Film ve Ambalaj Nerede Kullanılır?

Farklı materyallerden üretilen her bir ürünün yapısal özelliklerine göre en yüksek koruma kapasitesinin oluşturulabilmesi sağlanabilmektedir. Doğa dostu üretim teknolojisi sayesinde hem çevreyi korumak hem de ürünler için dış darbelere karşı yüksek dirençli bir koruma standardının oluşturulabilmesi mümkün olmaktadır. Endüstriyel alanda üretimi gerçekleştirilen her bir ürüne yönelik olarak kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Üretim bandından çıkan ürünlerin daha derli toplu kalmasını sağlamasının dışında son kullanıcıya ulaşana kadar geçirdiği tüm aşamalarda fiziksel darbelere karşı koruma altında tutulması ve kaybolma gibi risklerin tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Özel üretim shrink ile çizilme, kirlenme vb. durumlara karşı yüksek dayanıklılığı sayesinde her türlü olumsuz etkene karşı en dinamik korumanın oluşturulmasına yardımcı olmaktadır.